Halı Sahalar

Alt Yapı :

Sahanın inşa edileceği alan düzgün bir şekilde işveren tarafından tesviye yapıldıktan sonra 20cm toprağın içinde kalacak şekilde sahanın etrafı 50x30cm çevre hatılı ile dönülür. Hatıl betonu atıldıktan sonra oluşan havuzun içerisine 20cm yüksekliğinde 4 ve 5 numara mıcır ile doldurularak sıkıştırılır. Bu sıkıştırılmış zemin üzerine ortalama 10cm 1 numara mıcırla üst dolgu yapılır. Yukarıdaki işlemler sırasında sahanın silindirle sık sık gezdirilerek zeminin iyice oturması sağlanır ve halı kaplamaya hazır hale getirilir.

Sentetik Çim Halı :

Hazırlanan dolgu zemin üzerine komple sahayı kaplayacak şekilde halı taban malzemesi jeotekstil malzemesi (keçe) serilerek üzerine tercih edilen 40mm-50mm-55mm hav yüksekliğindeki sentetik çim halı özel yapıştırıcısı ile helmetin bezi kullanılarak zemine serilir. Montajı yapılan çim halının üzerine ortalama 28-30kg/m2 özel kuars kum, serilen kum üzerine ise ortalama 8-9 kg/m2 siyah LSR lastik granül olarak serilir ve futbol oyun çizgileri çizilerek tarafınıza teslim edilir.

Çevre Tel Çiti (Kaynaklı Uygulama) :

3,00m ara ile daha önceden alt yapı yapılırken hatıl betonu içerisinde bırakılan anklajlara 76x2,50mm tel çit direkleri kaynak ile tutturulur. Monte edilen direklere üstten ortadan ve alttan 60x2,00mm borular yatay olarak kaynak ile monte edilir. Hazırlanan konstrüksiyona bir kat antipas 2 kat yağlı boya yapılır. Boya kuruduktan sonra h:6,00m yüksekliğindeki 50x50x3,50mm PVC kaplamalı örgü teli, örgü telin esnemesini önlemek için 5 sıra gergi halatı çekilerek montaj işlemi tamamlanır.1 adet 110x200cm ebatlarında giriş kapısı yapılacaktır.

Üst Kapama Ağı :

15x15cm göz aralığında 66 numara ithal ipten mamul üst kapama ağı, tel çit direklerine bağlanarak montaj işlemi tamamlanır.

Oyun Ekipmanları :

Malzeme Cinsi Birim Miktar
Mini Futbol Kalesi Metal Seyyar 200 x 500 cm ve Ağı Çift 1